​​​​​​​Nejlevnější autopůjčovna v Praze.

Business

Nejlevnější autopůjčovna v Praze. Na co si držet svoje auto, když mi bude celý rok stát pod barákem a vytáhnu ho dvakrát za rok. Pořád jen platit, povinné ručení, další poplatky, nějaké opravy, auto stojí a potom, když chci tedy odvézt tchýni zbytky pro králíky, mi ani nenastartuje. Prostě konec. Auto jsem prodal, co s ním, za rok mi sežralo akorát spoustu peněz a před barákem napůl zrezlo. Ať jde do háje.

fabia

Bydlím v baráku, žena je doma, stará se o děti, domácnost a občas šije, já dělám na statku, do práce to mám pár metrů. Do města nám jede autobus, zastaví před supermarketem, tam jednou za 14 dní nakoupíme a jinam nemusím. Rodinu i kamarády máme tady, ve vesnici, děti školu také, na střední, až, budou chodit, dojedou za pár korun autobusem. A stejně by je tam nikdo vozit nemohl, já jsem v práci a žena nemá řidičák. Na víkendy nikam nejezdíme, chatu nemáme, proč taky, jsme na vesnici, máme velikou zahradu, na té je práce dost. Na výlety si taky nepotrpíme, já jsem z práce rád, že si doma odpočinu a manželka má raději telku, než někudy chodit po horách. Takže jak říkám, auto tady stálo, nebylo k ničemu, rezlo, místo zabíralo, peníze žralo a přitom ani nejezdilo, tak šlo pryč.

octavia

Ale už to máme rozmyšlené, jsme blízko Prahy a přece jen na dovolenou jedeme, to zase jo, někam do penzionu, k vodě, opalovat se a tak, to máme rádi. No a potom teda potřebujeme dostat se o dušičkách a vánocích na hrob tchánovi a položit mu věnec. Většinou se svezeme se švagrovou, ale ta taky vždycky nemůže, když mám já volno, takže to také potřebujeme vlastní odvoz. Takže jsem to spočítal a prostě mi vyšlo jednoznačně, že se v našem případě opravdu vyplatí autopůjčovna. A nejvíc ze všech půjčoven právě nejlevnější autopůjčovna v Praze. Auto mi přistaví, je pojištěné, vyberu si, které se mi líbí, a pojedu. Letos pojedeme na Lipno. Asi uděláme i nějaký výlet, pokud nebude chtít žena, tak jen já s dětmi. No a na podzim s tím věncem na hrob. Protože se málokdy vyskytne potřeba použít auto ještě třeba potřetí a počtvrté. Prostě autopůjčovna je pro nás jasná volba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup