Kde si v české republice můžete užít spánek jako Hloupý Honza?


1.       V Šípkové roubence budete spát jako nemluvně
Rustikální styl roubenky je jako dělaný na zimní pohodu. Všechno je zde z moderního materiálu a po honosné rekonstrukci, ovšem v dobovém lidovém stylu, který si pamatují ze svého dětství naše babičky a prababičky. V této roubence ukryté v Krkonoších najdete zelená kachlová kamna, které volají po tom, abyste si na nich ustlali. Je to ideální místo pro pár, ale také pro rodinu s dětmi. Navíc se tato roubenka nachází jenom pár minut od sjezdovky – no není to ideální místo na zimní dovolenou?
hořící krb
2.       Zahřejte se v Ledárně
V této chalupě, také v Krkonoších, najdete nádhernou hnědou kachlovou pec, která vás svou výhní bude zahřívat celou noc. Navíc k chalupě náleží také zahrada, kde najdete venkovní vířivku. To už stojí za návštěvu, nemyslíte?

3.       Máchův statek voní atmosférou
Jedná se o kulturní památku někdy z počátku sedmnáctého století. Najdete ji v české obci Kváskovice, kde byla zrekonstruována, vybavena pro všechny vaše potřeby. Statek navíc obývá i nějaké to zvířectvo, takže i vaše děti budou mít o zábavu postaráno.
hřání nohou u krbu
4.       Do chalupy za humny jsou to jenom tři schody
Tedy z podlahy na vyhřátá kamna, které budou hřát vás i vašeho partnera po dlouhé hodiny ze všech stran. Vysočina je ideální místo na odpočinek, relaxaci, ale i aktivní dovolenou. Dřeva je zde k dispozici dostatek, takže nemusíte chodit sekat dozadu na zahradu nové. Toto místo je ideální pro rodinu i díky velkému pozemku, na kterém se nachází mimo jiné i bazén.

5.       Roubenka
I Beskydy mají své příležitosti k tomu, abyste si našli pec, za kterou v dobách největšího mrazu vlezete. Na tu, která se nachází v Beskydech, se vleze celá rodina, ostatně, je to rodinná roubenka. Navíc je jedna z nejmodernějších u nás, ačkoliv si zachovává svůj rustikální ráz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup