Co jsou zlatá čísla

Business

Mnoho lidí věří v numerologii a moc čísel. Tato víra byla rozšířená především ve středověku, kdy určitá čísla byla spojována s dobrem, jako třeba sedmička, jiné se zlem, například slavné 666. Nutno dodat, že prakticky celá Evropa byla tehdy pod silným vlivem křesťanství, není tedy divu, že významná byla ta, která měla nějakou spojitost s Biblí, nebo v ní byla zmíněna.číslo pí v kruhu

V dnešní době se jim říká zlatá čísla. O co se jedná? Jde o čísla, která by měla mít nějaký specifický význam a ovlivňovat náš život. Například se říká, že když budete neustále vídat jedno a to samé číslo, pak vám vesmír chce něco naznačit. Proč k tomu vesmír přistupuje takto složitě, je záhada.

Právě z této víry se vyvinula numerologie, tedy obor, který je údajně pomocí čísel schopen předvídat, jakou cestou se bude ubírat náš život. Je k tomu potřeba plné datum narození, včetně hodiny a minuty. Lidé platí těmto lidem peníze, aby se dozvěděli, zda už konečně budou mít v životě štěstí.

Jiní zase mají svou oblíbenou číselnou kombinaci, kterou používají například jako PIN pro mobilní telefon či kartu, nebo na ně vsází v loterii. Nebo na dostizích vsadí na koně, který získal jako startovní číslo to jejich oblíbené, bez ohledu na to, kdo je vlastně závodník.

Když se podíváme na výše uvedené, pak je jasné, že obvykle tato víra nemá žádné opodstatnění. Jistě, najdou se lidé, kteří věří, že jim dané číslo přináší štěstí. Sází na něj v kasinu, případně mají drobné rituály, které jej zahrnují. A častokrát uvádějí důkazy, které dosvědčují, že je jejich víra oprávněná.sloupce čísel

Avšak není tomu tak, vše je pouze dílem náhody. Čísla nemají žádnou magickou moc nebo záhadnou energii. A rozhodně neurčují váš život. Za ten jste zodpovědní jen a pouze vy sami, nikdo jiný. Tak se jej snažte prožít naplno a nenechte se ošálit šarlatány. Je to jen ztráta času a peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup