Nečistoty v bazénu

Zboží

Koupání ve vlastním bazénu je úžasné, ovšem musíme zamezit tomu, aby do něj napadaly různé nečistoty, protože ve špinavé vodě se koupat určitě nechcete.

Nečistoty v bazénu

Mechanické odstranění

Jestliže se už Vám nečistoty vlivem špatné prevence či třeba opadávání stromů do vody dostaly hrubé nečistoty, tak je musíme pořádně odstranit, protože můžou napáchat slušnou paseku, což nesmíme dopustit a zakročit včas. Úplně nejzákladnějším prvkem je klasická síťka na vylovení hrubých nečistot, což je velice levný nástroj, jenž nám odvede dobrou práci.

plavání v bazénu

Abyste se nemuseli namáhavě natahovat, tak není na škodu si pořídit ani teleskopickou tyč, jenž je dlouhá a zároveň skladná. Ovšem tím to rozhodně nekončí, protože nepořádek je všude na stěnách, k jehož odstranění potřebujeme vysavač. Klasikou je ruční typ, jenž do domácnosti bohatě postačí, ale jestli chcete nechat údržbu na moderních technologiích a jen odpočívat, tak není problém zakoupit zcela automatický vysavač. Jako poslední budeme potřebovat kartáč a bazénovou houbu, přičemž díky těmto nástrojům dotáhneme čištění do dokonalosti.

Plachta

Jak zabránit znečišťování, když zrovna bazén nepoužíváme? Řešení je velice jednoduché, protože stačí pouhé přikrytí plachtou, jenž nám zabere chvíli, ovšem voda pod plachtou bude skutečně čistá. Jestliže ji dobře zajistíte, tak se do vody nedostane ani jeden lísteček, což Vám usnadní spoustu práce. Ovšem díky solární plachtě na bazén není jedinou výhodou pouze ochrana proti nečistotám, protože se pod ní akumuluje veškeré teplo, a proto v létě budete mít při slunečném počasí neustále teplou vodu, což se vždy hodí a koupání bude zase o něco příjemnější. Díky široké nabídce můžete vybírat ze spousty typů, takže si vybere každý uživatel nejen domácího bazénu.

špinavý bazén

Vzhledem k tloušťce fólie vydrží tento produkt opravdu hodně, takže jej nerozhodí ani přírodní živly. Na výběr je spousta rozměrů, které pasují i na atypické bazény, což je jedině dobře. Díky navijáku bude manipulace s plachtou velice snadná, takže ho můžete rovnou zakoupit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup