Betonový plot je skvělá volba

Zboží

Pozemky a domy by měly mít plot. Ohraničuje, kde pozemek začíná a končí, a dává tak najevo ostatním, že za ním nemají co dělat. Chrání pozemek před nezvanými návštěvami jak zvířat, tak lidí. Doby, kdy by byly ploty z pletiva, jsou dávno pryč. Dnes může plot vypadat hezky, a může mít i další funkce, které by vás možná ani nenapadly. Betonové ploty oboustranné můžete mít v několika barvách a v oboustranném designu.

betonové ploty

Jsou vyhledávané zejména pro to, že

  • Chrání pozemek před zvědavými pohledy zvenčí
  • Chrání pozemek před vichrem
  • Chrání pozemek před vnikem lidí i zvěře
  • Tlumí hluk
  • Vypadá lépe než pletivo
  • Vydrží déle než dřevo
  • Je levnější než gabion a další moderní ploty
  • K jeho stavbě nepotřebujete stavební povolení

V nabídce máme dekor hnědého dřeva, kamene v barvě grafitu a pískovce.

Jak probíhá montáž takového plotu? Je třeba vyhloubit základy, kam se kotví betonové patky. Do nich se teprve mohou ukotvit plotové dílce. Minimální výška plotu je 50 cm, maximální pak 3 metry. Je možné si připravit základ na plot předem, případně vám můžeme dodat kompletní plot na klíč. Pokud se vám betonové ploty nelíbí, máme v nabídce i kabinové ploty a nebo výplně ze dřeva, plastu a kovu. Zkrátka ploty umíme vytvořit v mnoha podobách.

starý plot

Pokud se vám nějaký plot z naší nabídky líbí, je třeba jej zaměřit. Na základě zaměření provedeme cenovou kalkulaci, a předložíme vám nabídku. Po vašem odsouhlasení případně odstraníme starý plot a připravit pozemek na výstavbu nového. Předposlední fází je zaměření nového plotu, abychom nepřesáhli váš pozemek, a nebo abychom vám ho naopak kus nevzali. Všechno musí perfektně sedět. Poté už přichází na řadu realizace. Pokud by se vám během jakékoliv fáze cokoliv nezdálo, nebo pokud byste chtěli kdykoliv něco změnit, budeme se vám snažit vyjít maximálně vstříc, pokud to bude jen trochu možné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup