Pro opravdu dokonalou kvalitní péči o bazénovou vodu

Zboží

Chlorové tablety jsou základním vybavením každého majitele koupacího zařízení. Bez tohoto prvotního přípravku bazénové chemie by péče o bazénovou vodu byla prakticky téměř nemožná. Je důležité totiž bazénovou vodu správně a hlavně pravidelně ošetřovat, zbavovat všech mikrobů a bakterií a také samozřejmě mechanických nečistot, abyste zabránili vzniku nevzhledných řas, aby se Váš bazén neproměnil v páchnoucí bažinu.
tropické letovisko
Jsme si samozřejmě vědomi, že pouze chlorové tablety nestačí, protože jde o jednosložkový přípravek bazénové chemie, který zaručuje v uvozovkách jen dostatek aktivního chloru v bazénové vodě a bohužel péče o bazénovou vodu není jen o tom. Je nutné také sledovat PH vody a srovnávat jej za pomocí správných a k tomu určených přípravků a také používat změkčovač vody, pokud máte tvrdou vodu a v neposlední řadě je dobré předcházet vzniku řas za pomocí algicidu.
Abyste nemuseli nakupovat spoustu různých přípravků, je zde samozřejmě možnost pořídit si tak zvané multifunkční tablety 3v1 nebo dokonce 5v1, které Vám nahradí hned několik přípravků bazénové chemie najednou, protože už se nejedná o jednosložkové přípravky, ale o přípravky, které obsahují hned několik složek a pomohou Vám navíc také například srovnat hodnoty PH vody, či dodají do vody změkčovač a tak dále.
holčička s destičkou ve vodě
Je tedy jen na Vás, jestli chcete používat k ošetření Vaší bazénové vody jednosložkové přípravky nebo si pořídíte multifunkční přípravky, ve kterých už je obsaženo všechno. Nezapomínejte ovšem, že i tak stále potřebujete mít po ruce kvalitní testery, kterými pravidelně každý týden kontrolujte kvalitu vody a jestli je v ní opravdu všechno v takovém množství jak má být.
Samozřejmě, pokud trpíte nesnášenlivostí chloru, není problém ošetřovat bazénovou vodu za pomocí kyslíkových přípravků, které v naší nabídce naleznete také.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup