HP tiskárny: Jak vybrat tiskárnu i barvy

Zboží

Společnost Hewlett-Packard, známá spíše pod svou zkratkou HP je naprostou špičkou a ikonou ve světě výroby tiskáren. Firma byla založena ve Spojených státech amerických v Kalifornii. Jejich počítače jsou dokonce nejprodávanější na celém světě. Uživatelsky jsou jejich tiskárny velice oblíbené, notoricky známé, poměrně dostupné, a především pak spolehlivé. Každá tiskárna však čas od času potřebuje doplnit barvu.muž v kanceláři.jpg

Jakou tiskárnu vlastníte anebo jakou si plánujete pořídit? Pojďte se s námi podívat na malý přehled, výhody a nevýhody jednotlivých HP tiskáren:

Inkoustové tiskárny HP jsou velice oblíbené pro domácí použití. Kvalitně tisknou jak psaný text, tak i fotografie, a to za velice přijatelnou cenu. Takováto zařízení jsou velice oblíbená i díky schopnostem skenovat, kopírovat a tisknout levně dokumenty i fotky – a to třeba i z mobilního telefonu pomocí Wi-Fi připojení. Mezi tzv. běžnými uživateli jsou asi nejpopulárnější.

Laserové tiskárny HP nabízí pak skutečně kvalitní tisk. Vhodné jsou ale především na tištění textových dokumentů než na tisknutí fotografií. Tisknou rychleji a nedělá jim problém ani velké množství papírů. Proto jsou oblíbené převážně v kancelářích.

Foto tiskárny HP pak potěší všechny nadšence fotografií. Velice lehce vytisknete své fotky, které máte uložené v mobilu – třeba z pohodlí gauče. Do této tiskárny se nepoužívají žádné speciální barvy, ale speciální fotopapíry značky HP.kancelář, počítač.jpg

Velkoformátové tiskárny HP nabízí velmi vysokou kvalitu tisku. Tyto tiskárny se hodí pro náročnější uživatele, například architekty, kteří mají zájem tisknout své projekty v té nejlepší kvalitě. Velkoformátové tiskárny HP bez problémů tisknout na veliké formáty.

Barvy do tiskárny HP z Primatisk najdete na stránkách uspořádané přehledně tak, abyste si jen vybrali, snadno podle modelu Vaší tiskárny HP.