Vypínače a zásuvky v podobě komfortu a moderního designu

Zboží

Dávno pominula doba, kdy nabídka byla orientována jen na klasické či dvojité typy. Dnes je tak zcela reálné zvolení si vypínače, jenž zvládá více světel najednou, či disponuje s nastavitelnou intenzitou požadovaného světla. Pokrok ve vývoji je i v podobě specifických vypínačů, jenž regulují světlo, termostat, pohybové čidlo apod. Dokonce dnes není žádný problém pro umístění i tam, kde je nereálné vedení kabelů. V tomto případě je volena bezdrátová verze.

zásuvka

Výběr dle funkce aneb zásadní element

Správná volba a výběr je zde podstatný, neboť od toho se odvíjí poté efektivita a využití. V případě jednopólového vypínače se jedná o výrobek, jenž má jen jeden vstup a výstup, funguje na podobném principu jako vypínač na lampičce. Jeho použití je tam, kde se pouze z jediného místa řídí jeden přístroj.

Známý křížový spínač má dvě dvojice vstupů a výstupů, je zařazován mezi dvojici střídavých spínačů. Systém umožňuje ovládání přístroje nejen z koncových vypínačů, ale rovněž i ze spínače a mezi nimi. Možné je i zapojení hned několika křížových spínačů.

Schodišťový spínač má pouze jeden společný přívod a dva vývody, k nimž se přívod střídavě připojuje. Tímto je tak reálné ovládání jednoho přístroje ze dvou odlišných míst.

víceúčelová zásuvka

Zaměřeno na design

Vypínače a zásuvky jsou nepochybně i interesantním prvkem zejména v interiéru. Elegance a komfort je v provedení rámečků. Výrobci tak nabízí a představují nové trendy a zároveň zůstává zachován klasický design. Vybírat vypínače a zásuvky lze z rozmanité nabídky lišící se nejen funkcí, designem, materiálem apod.

Klasický bílý materiál z plastu může působit fádně, navodit atmosféru dřívější doby, kdy v rámci nabídky nebyla jiná možnost volby. Nicméně se jedná o materiál, který stále má své opodstatnění a nachází využití v mnoha domácnostech. Ne vždy je možnou variantou pořízení luxusu v podobě dražšího materiálu.