Kam za kulturou?

Kultura

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit, máte hned několik možností, stačí si vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Vyrazit můžete například do divadla. Ano, pokud se rozhodnete na poslední chvíli, budou velká představení se známými osobnostmi pravděpodobně vyprodaná. Často si ale neuvědomujeme, že divadelní hry v malých divadlech, které jsou v podání často amatérských divadelních souborů, mohou stát za to. Tito lidé to dělají s láskou a dávají si na svém výkonu záležet i přesto, že třeba nemají herecké vzdělání. Navíc budou mít z vaší návštěvy mnohem větší radost než herci v národním divadle, kde budete jen jehla v kupce sena.
Popcorn a lístky do kina
Pokud rádi tancujete, můžete navštívit tančírnu, kterou pořádají často taneční kurzy, ale také na podzim a v zimě začíná plesová sezóna. Můžete navštívit i maturitní plesy, kde si nejen zatancujete, ale zároveň se pobavíte. Také můžete zavítat na hasičský ples, ples vína, rybářský nebo třeba sportovní ples. Je jich opravdu hodně a záleží jen na vašich preferencích či časových možnostech.
Další zcela jistě výbornou možností, kam vyrazit, jsou koncerty. Ve větších městech se dá říci, že na každý víkend najdeme nějaký koncert. Ať už se jedná o rockovou, popovou nebo vážnou hudbu. Pokud rádi zpíváme, můžeme také vyrazit na tzv. „zpívanou“. Taková akce probíhá tak, že dorazí lidé, kteří hrají na nějaký hudební nástroj nebo rádi zpívají. Poté se hrají klasické vypalovačky, country a folková muzika, kterou zná každý. Problém u těchto zpívaných je, že často probíhají tak trochu utajeně a je problematické zjistit, kde a kdy se budou konat.
Divadelní opona
Pokud vás nezaujala žádná z těchto možností, můžete navštívit galerie, muzeum, vyšplhat na městskou věž nebo zajít do kina. Vše záleží na tom, kde bydlíte, kolik chcete do kulturního dne investovat a kolik si na to vyhradíte času.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup