Sedmilhářky

Kultura

V dnešním článku Vám přinášíme tip na ryze ženský seriál: Sedmilhářky. Nelze říct, že se jedná pouze o seriál, protože všechno spustila kniha autorky Liane Moriarty, která vyšla v roce 2014. Teprve v roce 2017 byl podle této knihy natočen stejnojmenný seriál.

Liane Moriarty je současnou australskou autorkou románů a mezi jeden z jejich nejúspěšnějších patří právě román Sedmilhářky, který vyšel v roce 2014.
Kniha, káva, odpočinek

Televizní stanice HBO se ráda inspiruje u knižních předloh a takto tomu bylo i v tomto případě. Vyšla kniha, která měla obrovský potenciál pro to být převedena do televizních obrazovek a našich PC a notebooků a HBO nezaváhalo a práva na knihu koupilo.

Doporučujeme Vám první přečíst knihu a poté se pustit do seriálu, myslíme si, že v tomto pořadí to pro Vás bude mnohem větší zážitek a lépe pochopíte jednotlivé postavy.

HBO nelenilo a rozhodlo se tento seriál doopravdy hvězdně obsadit.

Koho obsadilo do hlavních rolí?

 

·         Reese Witherspoon

·         Nicole Kidman

·         Shailene Woodley

·         Laura Dern

·         Zoe Kravits, aj.

Už samo toto hvězdné obsazení by Vás mohlo nalákat ke zhlédnutí a tímto to doopravdy nekončí. Vybrané herečky v seriálu podávají doopravdy skvostné výkony a dodávají svým postavám ty správné osobnostní a povahové rysy.
Obývací pokoj, televizor, odpočinek

O čem je vlastně děj?

 

Příběh seriálu se odehrává v malém městečku Monterey. Jedna školka, děti, školka, šikana, ctižádostivé matky, rodinné zvraty a tajemství a jedna vražda, která spojuje naše hlavní představitelky dohromady. Příběh je doopravdy velmi zapeklitý a musíte dávat velmi pozor, abyste zjistili, jak to všechno doopravdy bylo.

Tento seriál doporučujeme hlavně ženám, matkám, které si chtějí odpočinout a odreagovat se. 1. série měla 7 epizod. Letos v létě byly odvysílány i díly 2. série (také 7 epizod), které volně navazují na 1. řadu. K 2. řadě není k dispozici žádná kniha, autorka (Liane Moriarty), ale na scénáři spolupracovala a přesně věděla, jakým by měly hlavní postavy směrovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup