Kvalitní zábavu na svatbě jistě oceníte

Svatba je jedním z nejhezčích dní nejen pro novomanžely ale také pro hosty. Alespoň některé. Nechceme přímo říci, že by nějaká zábava musela být, ale pokud nechcete úplně unudit vaše hosty, pak je zábava tou ideální volbou. Svatebních her existuje celá škála, stačí si jen vybrat. Je ale důležité dodržovat několik pravidel.
vstup do manželství
1. pravidlo: Nikdy nikoho do her nenuťte. Když prostě někdo nebude chtít hrát, opravdu jej do toho nenuťte. Mohla by se z toho nakonec stát nepříjemná situace pro vás všechny.
2. pravidlo: Je důležité mít předem připravený nějaký program a nevymýšlet jej jen tak za chůze, jelikož to mnohdy nevěstí nic dobrého.
3. pravidlo: Nemusíte hrami zaplácat celé odpoledne. Bohatě budou stačit 3 nebo 4.

Říká se, že na vydařenou svatbu se jen tak nezapomíná.
Většinou se na svatbách začíná čtením svatebních blahopřání. Tomu se tak většinou děje po slavnostním obědě. Je ale důležité vybrat osobu, která vaše hosty neuspí.
novomanželé s kytkou
Snad největší tradicí je házení kytice. Všechny nezadané slečny či dámy se postaví poblíž nevěsty, která přes své levé rameno hází kytici. Říká se, že ta dívka, která jí chytne, je na řadě s vdáváním.
Další velmi oblíbenou zábavou je hledání ženicha či nevěsty podle části těla. Nevěsty se většinou hledají podle kotníku a ženichové podle kolene či lýtka. Většinou se umisťuje do prostoru 4 – 5 židlí, na které si posedají kromě nevěsty její kamarádky či příbuzné. Ženichovi jsou zavázány oči a hledá po slepu svou milou. Pokud hledá nevěsta svého milého, postup je úplně stejný, akorát s jeho kamarády nebo příbuznými.
ruka nevěsty
Hodně známý je také únos nevěsty. Kamarádi ženicha unesou jeho manželku většinou do nějaké hospůdky a tam čekají, než se ženich objeví.
Určitě jste již někdy slyšeli i o stahování podvazku. Nevěsta si vyhrne šaty a její partner jej musí pomocí zubů stáhnout z nevěstiny nohy.
Bylo by dobré hráče vždy motivovat nějakou výherní cenou. Například tancem s nevěstou či ženichem nebo dobrým jídlem či pitím.
Pokud se v nejbližší době chystáte na nějakou svatbu a rádi byste navrhli nějakou zábavu, možná vám tyhle typy pomohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup