Půjčíme vám bezproblémově, a to na cokoli budete potřebovat

Ekonomika

kalkulačka, pero

Potřebujete-li získat hypotéku na družstevní byt,kterým můžete ručit, rádi s vámi uzavřeme smlouvu na půjčku potřebných peněz. Pokud jste všude narazili na to, že můžete ručit pouze nemovitostí v osobním vlastnictví, vězte, že u nás to jde klidně podílem ve družstvu. Spojte se s námi a my vám pomůžeme tuto vzniklou situaci efektivně řešit. Poskytneme vám peníze, které zrovna potřebujete a můžete nám ručit i společným majetkem nebo budoucím podílem. Poskytujeme nebankovní půjčky na cokoli, kdykoli a také do 24 hodin.

Pošlete nám svoji žádost on-line

Je to první krok, který je potřeba udělat na cestě k finančnímu obnosu. Hypotéka na družstevní byt efektivně pomůže vyřešit vaši nepříznivou situaci. Splátky, které za půjčku požadujeme, nastavíme s vámi společně, aby vaši peněženku extrémně dlouhodobě příliš nezatěžovaly. Nejlépe se spojit s našimi poradci a vše dopodrobna probrat. Díky kalkulačce a jejímu výpočtu, budete mít přesně před očima průběh vašeho postupného vypořádání a možnosti, jak až po dobu 30 let vaši půjčku splácet.

A jak se chovat, když už máte nějaké dluhy nebo chcete vaše půjčky zkonsolidovat?

Ani tohle pro nás není problém. My se vás nebudeme ptát na vaši situaci zjišťovat příjem a k vašim záznamům v registrech budeme tolerantní. Nás zajímá, čím můžete za peníze ručit a pokud byste nejraději hypotéku na družstevní byt, můžete ručit svým nově nabytým majetkem, tedy svým i budoucím podílem v družstvu.

A teď už si jen zopakujeme, co je potřeba pro hypotéku na družstevní byt udělat:

K hypotéce na družstevní byt jenutné poskytnout:
– nejlépe cca 8 kusů fotografií nemovitosti a vyplnit on-line žádost
– Poté Vás zkontaktuje nás poradce, abyste spolu prošli veškeré podrobnosti, domluvili si konečnou částku půjčky a výši splátek.

Úvěr pro Vás rychle schválíme, dodáte-li několik jednoduchých podkladů a pak už jen přijedete podepsat smlouvu, případně přijede za Vámi náš manager, abyste nemusel vážit cestu k nám.

A nakonec samozřejmě obdržíte peníze přímo na Váš účet.

kulatá stolek, židle