Sport pro všechny

Sport

Vždycky mě hodně bavilo sportovat. Opravdu jsem si nedokázala představit, že bych třeba nějaký den anebo týden měla být bez sportu. Já jsem vlastně se sportem opravdu vyrůstala. Protože moje máma závodně dělala gymnastiku a můj otec atletiku. Takže je logické, že nějaké buňky jsem od nich určitě pochopila¨. Teď navíc taky mě hodně bavilo sportovat kvůli tomu, že jsem si vždycky při každém sportu našla několik nových přátel, takže sportování se mi taky vyplatilo a bylo výhodné. A to nemluvím o tom, že taky potom moje postava vypadala o mnoho lépe, než třeba těch kamarádů a kamarádek, kteří vůbec nechtěli sportovat.

Každý je na jiný typ sportu.

Já sice neříkám všem, aby sportovali, ale je zdravé, když se člověk někdy hýbe. Vždyť naše tělo taky potřebuje někdy pořádný záhul na srdce. Kolikrát jsem o tom už někde četla, že lidské srdce by taky někdy občas mělo dostat pořádně zabrat, aby se pořádně rozpumpovalo. A podle mého názoru je pro je dobré hodně rychlý běh. Ne takový, že se u toho úplně unavíte že skoro omdlíte.  A tohle vůbec ne. Já mám na mysli takový rychlý sprint, který trvá třeba dvě tři minuty a potom už si jen odpočívat a pomalu chodit, žádný spěch. Ovšem ale záleží na každém, jaký sport si vybere, protože je opravdu mnoho druhů sportu.

Ráda pravidelně cvičím.

Já si myslím, že třeba plavání anebo jízda na kole by mohla bavit opravdu každého. Abych se přiznala, tak já třeba například neznám opravdu nikoho, koho by nebavila jízda na kole nebo plavání. A vy taky patříte k těm lidem, kteří mají rádi sport? Jací jste byli ve škole? Vím totiž, že mnoho dětí na základní škole nemělo tělocvik rádo. A já se vůbec nedivím. Mě taky tělocvik na škole vůbec nebavil. Protože nás tam učili blbosti. Ale jsou zase děti, který tělocvik ve škole plně vyhovovat. Pamatujete třeba na skoky přes kozu? Já ano. A byla to docela psina. A co třeba tolik nenáviděný šplh?