I společné podzimní oblečení vyřešíte snadno

Zboží

Volejbalové družstvo pro menší děti musí také vyjíždět na soustředění a trénovat také někde jinde, než ve střediskové tělocvičně a okolí. V létě je to snadné, když si děti poznačíte stejnými tričky. Jenže soustředění se konají i na podzim. A v tričku lítat po lese, když začíná být zima a sychravo? To vážně nejde.
pověšené mikiny.jpg
Jenže Vy jste se nějak zasekli na těch tričkách!
A co reklamní mikiny? Ty Vás nenapadly? V těch se dá po lese lítat, aniž by došlo na nějaké to nastuzení, nebo dokonce rýmy. Stejně, jako na trička, i na reklamní mikiny se dá vyznačit logo sportovního klubu, ve kterém pracujete i Vy. Ve kterém vychováváte nové vynikající volejbalisty, které možná budou jednou i v reprezentačním týmu!
Musíte ale vybrat dobře.
Možná byste měli být u toho, až se někdo rozhodne, že se tedy pro celý Váš tým zajistí kvalitní reklamní mikiny. Protože určit materiál a barvu není jednoduché. Hlavně tedy tu barvu.
· Musíte brát v potaz barvy klubu a barvu názvu klubu.
· Ale také to, že sebou může některý sportovec švihnout do bahna. A co potom, když vedení vybere kanárkově žlutou barvu reklamních mikin? To by tedy nebylo nejvhodnější řešení, viďte? Kdo to bude po večerech prát? Jenže vedení by to myslelo v dobrém. Vy byste skvěle viděl i na nejposlednějšího loudu za obzorem.
· A zelené mikiny také nejsou zrovna vhodné. Splývají s přírodou. Moc byste toho při běhu neviděli.
Materiál reklamních mikin by měl být savý. Ale to je jasné.
hromadná procházka.jpg
Takže reklamní mikiny jsou dobrá volba, viďte?
Vidíte, jak pěkně máte vyřešeno i na dobu sychravých dnů a blížící se mrazivé zimy. Děti své reklamní mikiny mohou používat i v běžném životě. A že jich využívat budou, to si pište! Vždyť budou mít na jedinečných reklamních mikinách logo sportovního klubu, jehož členy jsou. Patří někam, kam se dostanou jen ti nejlepší! A to nemá kdekdo, je to tak? Budou pyšné a budou za takový dar od klubu šťastné a vděčné!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup