Potahy pro nový i původní nábytek

Zboží

Čalouněný nábytek je charakteristický kombinací dřeva a textilu, díky kterému vznikají různorodé designové prvky plné barev i vzorů. Díky tomu můžete nábytek snadno přizpůsobit představám, možnostem i vzhledu a stylu interiéru.
Jde především o čalounické látky neboli potahy, které tvoří kvalitativní i estetický prvek tohoto typu nábytku.
non-tkané tkaniny.jpg

Výhodou potahů je, že je můžete kdykoliv změnit či renovovat a změnit tak styl, barvy i vzory. Textilie na nábytku dostávají přes svou životnost zabrat a často jsou znečištěné nebo poškozené. Díky možnosti výměny získáte nábytek opět jako nový.
A že je opravdu z čeho vybírat, protože můžete volit nejen pestrý design, ale také materiály. Právě materiály určují životnost nábytku, protože jsou druhy látek, které něco vydrží a jsou odolné a také druhy, které vyžadují šetrnější zacházení a dbaní na pokyny výrobce.
Čalounické látky můžete vybírat ze sortimentu jako například:
· jemné a velmi jemné tkaniny
· kvalitní žinylkové
· tkaniny pro náročné podmínky
· tkaniny s vysokou odolností vůči oděru
· tkaniny s ochranou Cleanaboo
· tkaniny se strukturovaným povrchem
· jednobarevné
· s potiskem
· robustní a tkané látky
· Gobelin
· tkaniny typu žakár
· tkaniny typu plyš
· tkaniny s nešpinivou úpravou EASY CLEAN
· matracoviny
· luxusní
· koženky a mnoho dalších typů
zelená látka.jpg
Tyto tkaniny můžete následně použít na potažení sedacích souprav, křesel, židlí, postelí a vybírat z množství nejen materiálů, ale také vzorů a barev, které můžete také kombinovat.
Snadno tak přizpůsobíte materiály i design vašim představám a novému i stávajícímu interiéru. Získáte řešení pro jednoduchý, luxusní i extravagantní styl a splníte si představy o dokonalém nábytku.
Dokonce zkombinujete barvy i vzory s dalšími textiliemi a doplňky ve vašem bytě či domě jako jsou například závěsy, rolety, obrazy, koberce a podobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup