Pastelkou proti stresu!


Pastelky – barevné psací tužky, umožňují nám psát a kreslit, barvou, kterou chceme. Kreslíme a píšeme barvou, která se nám líbí, která může vyjadřovat naše pocity. Nebo si jen chceme vybarvovat obrázky a bavit se. Nejvíce používají pastelky naše děti, ale nové zboží na trhu láká i dospělé. Začaly se vyrábět Antistresové omalovánky. Omalovánky pro uvolnění, relaxaci a odbourání stresu.
barevné tužky
Výroba
Antistresové omalovánky se staly, prodejním hitem let 2015 – 2016. Globální zájem o antistresové omalovánky zapříčinil zvýšení výroby i samotných pastelek. Po celém světě musely firmy posílit výrobu, byl zájem o pastelky všech druhů a především o ty výtvarnické a umělecké. Zákazníci chtějí víc barev, klasická sada 36 barevných odstínů nestačí, prodávají se sady 72 a 120 kusů pastelek. Samotné omalovánky se vyrábí v různých motivech, především s hodně detailními obrázky a ornamenty.
ruční ornament
Motiv a téma omalovánek
·         Moudré sovy – kniha plná sovích obrázků
·         Zázraky divočiny – omalujeme divoká zvířata a krajinu
·         Retro inspirace – vrátíme se do minulosti a vybarvujeme retro obrázky
·         Říše snů – vybarvíme noční oblohu nebo oblíbené lapače snů
·         Život v moři – obrázky mořského světa působí relaxačně
·         Krásy zahrady – oblíbené obrázky stromů, květin a okrasných keřů
·         Mandaly – oblíbené kruhové obrazce, magické kruhy, které se používají při sebepoznání a relaxace
omalovánky pro dospělé
Pro koho jsou antistresové omalovánky?
Omalovánky jsou pro všechny, nemusíme mít výtvarné nadání, abychom mohli vybarvovat obrázky. Dospělí omalovánkám doslova propadly, jsou unavení sezením v kanceláři a digitálním světem. Omalovánky mají rádi všichni, vrátíme se s nimi do dětství a ještě si u vybarvování obrázků odpočineme, uvolníme naši mysl. Tak už jen vybrat nám blízké tematické obrázky, koupit pastelky a začít vybarvovat.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup