Hypotéka bez registru

Ekonomika

Proč se vlastně přiřazuje k hypotékám ještě slovo nebankovní? To je možná hned každému jasné, protože nejde žádat o úvěr do banky, ale jdete do nebankovní společnosti. Vlastně ani tak nejdete, protože spousta z náležitostí se dá vyřešit jednoduše po internetu, takže vás nečeká milion schůzek a zmařeného času. Vše se dá sjednat pomocí internetu, bohatě k vyřízení celé záležitosti postačí jedna schůzka k podpisu konečné smlouvy. Nebankovní hypotéky bez registru je název často vyhledávaný a často skloňovaný právě se společnostmi, které mají volný kapitál a takzvaně půjčují skoro všem lidem. V našem případě se jedná o živnostníky, firmy a OSVČ. Peníze se půjčují podnikatelům čili je to podnikatelský úvěr. Nemohou o něj žádat běžní občané. Finance se použijí ve firmě. Můžete s nimi zaplatit výdaje, investice, dluhy a spoustu dalšího.
moderní lustr

Podnikatelský úvěr

Tento typ podnikatelského úvěru se může zdát zavádějící, protože jeho název napovídá, že se nekontrolují registry, což není tak úplně pravda. Pod tímto názvem se totiž neskrývá produkt, u kterého by se do registru vůbec nenahlíželo. Jde spíše o klasický název, který je běžně zažitý, proto o něm takto pořád mluví, nicméně do seznamu dlužníků se nahlíží ale spíše z toho důvodu, abychom zjistili, jestli nejste předlužení, nebo jestli jste schopni splácet, protože tento faktor si musí každý poskytovatel úvěru ověřit o svém klientovi, jinak mu nesmí poskytnout úvěr.
čtení zpráv v mobilu

Má to i své výhody

Jakmile nahlédneme do registru, hned víme, na čem jste. Má to i své výhody, například klienti, kteří nemají záznam mohou získat ještě výhodnější úrokovou sazbu. Běžně se poskytuje úvěr od 6% p.a. ale v takovém případě, pokud nemáte záznam, můžete dosáhnout i na úrokovou sazbu například od 3% p.a. K tomu ještě přidáme bonus, tolerujeme totiž nižší daňová přiznání.
v Nevadí, pokud máte záznam, i v tomto případě totiž úvěr můžete získat, takže není co skrývat. Vždy je nezbytné uvádět přesné a pravdivé informace.