Zaručte se za hypotéku pozemkem, a budete za vodou

Ekonomika

Pokud se rozhodnete pro nebankovní hypotéku, stejně tak jako pro americkou půjčku, měli byste počítat s tím, že se za ně budete muset zaručit nemovitostí. Pro tyto druhy půjček je totiž ručení nemovitostí naprosto typické.
Tento fakt může na první pohled mnoho lidí vyděsit, ale není důvod, se ho obávat.
Za prvé proto, že ručení nemovitostí ještě zdaleka neznamená, že o svůj nemovitý majetek přijdete. Jestliže budete půjčku bez potíží splácet, není se čeho bát. A jakmile vše splatíte, nemovitost bude opět plně ve vašich rukách – nebude zatížena žádným věcným břemenem.zlaté razítko mezi balíčky bankovek
Za druhé – ručení nemovitostí je snadné. Stačí, když využijete právě takovou nemovitost, jakou máte po ruce. Není nezbytně nutné ručit bytem anebo domem, můžete si sjednat třeba i hypotéku na pozemek – v případě, že máte takový druh nemovitého majetku po ruce, pak se vám tato volba vyloženě nabízí. Jako zástava je vhodný jakýkoli druh nemovitého majetku, který má vhodnou tržní hodnotu. Čím hodnotnější takový majetek je, tím vyšší může být váš úvěr.
A dokonce je zde připraveno i řešení pro lidi, kteří by rádi požádali o nebankovní anebo americkou půjčku, ale žádnou nemovitost nevlastní. V takové situaci je potřeba najít ochotného spoluručitele ve vašem okolí. Nemovitostí za vaši půjčku nemusíte nutně ručit pouze vy, za vaši půjčku se může zaručit i třetí osoba, pakliže potřebnou nemovitost vlastní. Jestliže ve svém okolí najdete někoho movitého a dostatečně ochotného, ať už to jsou vaši rodiče, blízcí přátelé anebo spolupracovníci, neváhejte je o ručení požádat.hromádka drobných mincí
Jistě vás zajímá, kolik peněz můžete prostřednictvím takového úvěru získat. Výše částky je odvislá od hodnoty zastavené nemovitosti. Váš úvěr může dosáhnout až na sedmdesát procent aktuální tržní hodnoty zvolené nemovitosti. A to může být skutečně velký balík peněz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup