Nový interiér

Dům a zahrada

Vždycky mě zajímal design. Proto jsem se s přítelem dohodla, že vždycky design interiéru anebo také exteriéru vždycky bude na mě, protože mě to vždycky bavilo a řekla jsem si, že kdyby bylo vždycky jenom po mém, tak by všechno vypadalo tak, že by bylo všechno růžové a nebo takové ultramoderní. Mě tohle vždycky zajímalo, a tak jsem byla opravdu nadšená, že tohle mému přítelovi vůbec nevadí. A absolutně si nedokážu představit, kdyby to třeba příteli vadilo a potom bychom se hádali kvůli tomu, jak bude vypadat náš interiér. Nakonec to tedy přítel pochopil.

Design nadevše.

Navíc je taky taková výhoda, že přítel má velice náročnou práci, kde je třeba i dvanáct hodin denně, tak mi řekl, že když pracuji z domu na home office, tak ať je tedy design interiérů po mém. Byla jsem nadšená. Ale abych měla všechno dokonale a podle poslední módy a aby to bylo takové futuristické, tak se na to nechtěla být sama. Samozřejmě, že jsem se ze začátku domluvila s přítelem, jestli by mu nevadilo, kdybychom si objednali bytového architekta z Prahy. A s přítelem bydlíme už čtyři roky v Praze, a i když se snažím, aby náš interiéry byl opravdu perfektní, tak vždycky to není ono. Snažím se interiér mít každý půlrok.

Chci pěkný interiér.

Jenomže teď jsem chtěla, aby to bylo něco úplně jiného. Proto jsem se také na webové stránce evalofa.com sehnala bytového architekta, který je opravdu perfektní. Bytový architekt z Prahy je sice o něco dražší než obyčejný architekt, který je v začátcích, ale byla jsem zase naprosto spokojená a překvapená, jak je pražský bytový architekt opravdu šikovný. Já sama jsem si řekla, že když jsme si udělala maturitu, že jsem měla dále jíst studovat například design. Sice by to zase zabrala hodně času, ale třeba bych nyní byla populární bytová architekta z Prahy https://evalofa.com/,kterou by chtěla každý. A jak jste na tom vy a váš vkus pro estetiku?