Vyberte si katalogový dům

Business


Řešíte svoje vlastní bydlení?
Pokud chcete vyřešit svoji bytovou otázku, určitě vás napadly dvě varianty – stavba svépomocí nebo stavba domu od firmy. Každá varianta má něco do sebe, ale samozřejmě jako všechno mají i svá negativa.

Svépomoc
U stavby svépomocí sice ušetříte nějaké peníze, ale pokud máte zaměstnání, do kterého musíte chodit denně a nebo velmi často, už vám nejspíš nezbude moc energie a času na to, abyste chodili na stavbu a trávili tam další hodiny a hodiny. Může pro vás být problém provádět některé práce, o kterých nic nevíte, a hledat narychlo řemeslníky může být obtížné.

stavba domu

Stavba na klíč
Stavba na klíč je daleko snazší v tom, že si najdete dodavatele, který vám dům postaví kompletně celý a to v termínu, který budete mít sjednaný ve smlouvě. Stavební firmy vám nabídnou svoje typové domy, které si můžete vybrat, a případně si můžete nechat nakreslit projet přesně pro sebe. Pokud vás nezaujme typový projekt a budete chtít individuální, bude potřeba počítat s trochu delší čekací dobou.

nový dům

Kvalitní firma za vás dokáže vyřídit i stavební povolení, takže se bude moct rovnou pustit do práce. Můžete si nechat postavit dřevostavbu a nebo zděný dům. Velmi oblíbený je například bungalov do l 5 1, kde najdete 5 pokojů a samozřejmě kuchyni. Proč zrovna bungalov? Jde o moderní bydlení o jednom podlaží, takže vám poskytne vysoký komfort bydlení. Nebudete muset běhat do schodů, což vám bude určitě příjemné. Každá solidní firma vás provede celým procesem výstavby a dovolí vám, abyste si chodili kontrolovat, jak práce probíhají. Co si vyberete? Budete chtít bydlet rychle a zvolíte dřevostavbu a nebo nedáte dopustit na zděnou stavbu? Ať už si vyberete cokoliv, určitě dbejte na to, abyste si vybrali správnou firmu, která vám pravdu dodá to co vám slibuje. Vždycky se dívejte na zkušenosti ostatních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup